Budy dla psa

Buda to prywatny teren psa, w którym może odpocząć i czuć się bezpiecznie. Zapewnienie komfortu naszemu czworonogowi jest bardzo ważne, ponieważ to członek rodziny. W naszej ofercie znajdą Państwo budy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, służby mundurowe, ośrodki szkoleniowe, schroniska oraz domy tymczasowe.

Podstawowy materiał budowlany to deska o grubości 15 mm, jednak na Państwa życzenie możemy wykonać zamówienie z grubszego materiału. Wszystkie nasze budy są ocieplone styropianem, deski frezowane są dwukrotnie malowane impregnatem. Dachy bud pokrywany papogontem, w wybranym przez Państwa kolorze. Za dodatkową opłatą, możliwe jest wykonanie ściąganej ścianki, która umożliwia łatwiejsze czyszczenie lub dojście do miotu.

Aby zapewnić trwałość zamówienia, do budowy używamy litego drewna. Stosowane przez nas farby i impregnaty posiadają atesty, dzięki temu mamy pewność, że są one w pełni bezpieczne. Zamówienia wykonujemy według własnych projektów lub indywidualnych zaleceń klienta. Buda dostarczana jest przez nas w całości.

Transport: cała Polska i UE, koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

Klasyczne

Standard

Standard z przedsionkiem

Ekskluzywne z przedsionkiem

Budy dla dwóch psów

Budy różne

Wnętrze bud

Osłona budy